Lead Group:

    • Marianna Polak, Canada, Chair     (This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.)
    • Evan Bentz, Canada, Vice-Chair
    • Adam Lubell, Canada, Vice-Chair
    • Scott Walbridge, Canada, Vice-Chair
    • Colin van Niejenhuis, Canada, Secretary

Other Members:

Georgios Balomenos, USA Jose Campos e Matos, Portugal
F. Michael Bartlett, Canada Philippe Menétrey, Switzerland
Malena Bastien-Masse, Switzerland Konstantinos Kris Mermigas, Canada
Mikael W. Braestrup, Denmark Serge Montens, France
Bruno Briseghella, Italy John Newhook, Canada
Eugen Brühwiler, Switzerland Kazuyoshi Nishijima, Japan
Maria Grazia Bruschi, USA Markus Nöldgen, Germany
Stathis Bousias, Greece Alessandro Palermo, New Zealand
Paolo Calvi, USA Ignacio Paya-Zaforteza, Spain
Laura Ceriolo, Italy Georgio Proestos, Canada
Eleni Chatzi, Switzerland Gianluca Ranzi, Australia
Jae-Yael Cho, Korea Robert Ratay, USA
Dong-Ho Choi, Korea Marion Rauch. Germany
John Duntemann, USA Jose Romo Martin, Spain
Jacob Egede Andersen, Denmark David Ruggiero, Canada
Lennart Elfgren, Sweden Fathy Saad, Egypt
Michael Engelhardt, USA Luis Oliveira Santos, Portugal
Paul Fast, Canada Martina Schnellenbach-Held, Germany
Ian Peter Thomas Firth, UK Mauro Schulz, Brazil
Markus Gabler, Germany Ann Schumacher, Switzerland
Aikaterini Genikomsou, Canada Ikuhide Shibata, Japan
Branko Glisic, USA Tomasz Siwowski, Poland
David W. Goodyear, USA H. H. (Bert) Snijder, Netherlands
Katrin Habel, Canada Juan Sobrino, Spain
Bartlomiej Halaczek, UK Devis Sonda, Italy
Stephen Hicks, New Zealand Harshavardhan Subbarao, India
Niels Peter Hoj Thomas Surtees, Canada
Johan Jonsson, Sweden Peter Taylor, Canada
Igor Kavrakov, Germany Philippe Van Bogaert, Belgium
Hyon-Moo Koh, Korea Tina Vejrum, Denmark
Johan Kolleger, Austria Marco Viviani, Switzerland
Ulrike Kuhlmann, Germany Thomas Vogel, Switzerland
Eva Lantsoght, Ecuador Jan Wium, South Africa
Roberto Leon, USA Congzhen Xiao, China
Jose Antonio Lozano Galant, Spain Dong Xu, China
Fernando Madrazo Aguirre, UK Yongxin Yang, China
Ana Mandic Ivankovic, Croatia Daia Zwicky, Switzerland
Andrew Martin, Denmark